‘BİTKİVADİSİ A.Ş.’ SEKTÖRÜN ÖNCÜ FİRMASI OLMA YOLUNDA

MERSİN’DE DEV TIBBİ VE AROMATİK YAĞ TESİSİ

Bitkivadisi Tıbbi ve Aromatik Yağlar Üretim San. ve Tic. A.Ş. Tıbbi ve aromatik yağ üretimi sektöründe hem yüksek kalite üretim standartlarıyla, hem de geniş ürün yelpazesiyle iş dünyasında dikkatleri üzerine çekerek emin adımlarla öncü firma olma yolunda ilerliyor.

GÜNLÜK 20.000 ADETE KADAR ÜRÜN ÜRETEBİLME KAPASİTESİ

Bitkivadisi Tıbbi ve Aromatik Yağlar Üretim San. Ve Tic. A.Ş. Mersin’in Akdeniz ilçesinde 10.000 m² açık 3.300 m² kapalı alana sahip, merkeze 18 km, Mersin Limanı’na 16 km uzaklıkta kurulmuş olan bir tesis.Tesiste en ileri teknolojik araç ve makinelerle günlük 20.000 adet kapasiteli kolonya, dezenfektan ve çeşitli aromatik yağlar üretimi yapılıyor. Üretim, son sistem depolama ve kalite kontrol birimleri ile en hijyenik koşullarda gerçekleştiriliyor.

BİTKİVADİSİ A.Ş. KOLONYA, DEZENFEKTAN VE AROMATİK YAĞLAR GİBİ GENİŞ ÜRÜN YELPAZİSİNE SAHİP

2020 yılında kurulmuş olan Bitkivadisi Anonim Şirketi, Green Wind ve Hand Sept olarak iki ayrı markayı bünyesinde bulunduruyor. Green Wind markası altında, Limon, Lime limon, mandalina ve portakal çiçeği başta olmak üzere alternatif birçok kokuları üreterek, geniş bir ürün yelpazesini bünyesinde bulunduruyor. Green Wind, Kolonyaları 50 ML ve 5000 ML arasında değişen ürün seçenekleri ile tüketiciye sunuyor. Hand Sept markası altında ise, El ve Cilt Dezenfektanı olarak 125 ML den başlayıp 30000 ML’ e kadar ürün çeşidini tüketicilerle buluşturuyor. 

Bitkivadisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Doğmuş başarı bir kadın yatırımcı ve yönetici olarak Mersin’e böyle bir tesisi kazandırmış olmaktan gurur duyduğunu belirterek, “Şirket olarak amacımız bilgi ve deneyim birikimi olan, müşteri memnuniyeti ve sadakatini üst düzeyde tutarak en yüksek verimi almak. Bitkivadisi A.Ş. olarak güvenilir, güçlü, saygın olarak kendi alanında uzman olarak kabul edilen lider bir şirket olma yolunda güçlü adımlarla ilerliyoruz. Ayrıca şirketimiz, katılımcı ve geliştirici bir politika izleyerek müşterilerini sektör hakkında doğru bilgilendirerek, filo yönetimi konusunda danışmanlık hizmeti veriyor. Kendi bünyesinde çalışanlarına son derece modern, yenilik ve gelişmelere karşı duyarlı ve izleyici olan bir ortam yaratarak kendilerini geliştirme imkanı sunuyor.” diye konuştu.

BİTKİVADİSİ A.Ş. YENİ YAPILACAK ÜRETİM TESİSİ İLE ÜRETECEĞİ ÜRÜN ÇEŞİDİNİ ARTTIRMAYI HEDEFLİYOR

Bitkivadisi A.Ş’ye ait, Tarsus OSB’de 45.000 m² açık 4500 m² kapalı alana sahip Tıbbi ve Aromatik Yağlar üretim tesisinin inşaatı devam ediyor. Firma, Kurulmakta olan Aromaterapik yağlar tesisinde lavanta, defne, kekik, nane, biberiye vb. birçok bitkiden oluşan aromatherapy yağ üretmeyi amaçlayarak ürün çeşidini arttırmayı hedefliyor. Konusunda uzman ve deneyimli kimyager ve mühendislerden oluşan ARGE merkezi ile, yeni kokular ve yeni ürünler geliştirilmeye yönelik çalışma ve projeler yürütülüyor.

BİTKİVADİSİ A.Ş, DÜNYA ÇAPINDA GEÇERLİ ÜRETİM BELGELERİYLE, ÇEVREYE VE DOĞAYA HİÇBİR ZARAR VERMEDEN KALİTELİ ÜRETİM GERÇEKLEŞTİRİYOR

Bitkivadisi A.Ş. ISO 14001: Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 45001: İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemleri, ISO9001: Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 10002: Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 27001: Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, CE: Avrupa’ya Uygunluk gibi dünya çapındaki yüksek kalite ve üretim yapan firmalara verilen belgelere sahip.Bitkivadisi A.Ş. çevreye zararlı olan hiçbir atık üretmeyen tesisi ile gelecek ve doğanın korunması için gerekli tedbirleri gözeterek üretim yapıyor.

Bitkivadisi Tıbbi ve Aromatik Yağlar Üretim San. ve Tic. A.Ş.

 Tel: 0324 454 08 30
 Satış : 0536 495 59 71
 Online Satış: 0536 495 59 70
 info@bitkivadisi.com.tr
 Fabrika: Sarı İbrahimli Mah. Kızılyaka (Küme Evler) No:27/A Akdeniz Mersin
 info@bitkivadisi.com.tr