GÜLNAR BELEDİYESİ 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ ÇİÇEKLERLE KUTLADI

Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar’ın talimatları doğrultusunda, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Gülnar’da çiçek dağıtımı gerçekleşti.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Aydın, yönetim kurulu üyeleri ve belediye personelleri tarafından Pazar yerinde değerli kadınlarımıza çiçekler hediye edilerek Dünya Kadınlar Günü’nü kutladılar.

Toplumun temelini aile, ailenin de temelini kadınların oluşturduğunu belirten Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, yaptığı açıklamada; “Bizim için kadın; kültürdür ve topraktan daha değerlidir. Kadınlar toplumun aynasıdır. Kadınlar, bizim topraklarımızda hem toplumun hem ailenin temelidir. Bir anne, bir eş, bir evlat olarak kadın toplumu dönüştüren ve istikamet verendir. Eğer kadın mutluysa ülke de mutludur. Eğer kadın umut içindeyse, o ülke de umut içindedir. Bu duygu ve düşüncelerle, Kadına Yönelik Şiddet ve Kadın Cinayetlerinin son bulmasını temenni ediyor, fedakarlıklarını hiçbir zaman esirgemeyen doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü yürekten kutluyorum’’ dedi.