2022 Yılı şoför ve operatörlere yönelik eğitimler tamamlandı

Mersin Orman Bölge Müdürlüğünün 2022 yılı eğitim programında bulunan şoför ve iş makinesi operatörlerine ait eğitimler 15-18.02.2022 tarihleri arasında işletme müdürlüklerinde yapıldı.
Yapılan eğitimlerde makine işletme ve ikmal konuları ile iş üretim makineleri, koruma makineleri ile hizmet vasıtalarının tamir ve bakımları ile ilgili olarak Makine ve İkmal Şube Müdürü Mehmet Tosun ve Tamir ve Bakım Atölye Şefi Bülent Demirci tarafından gerekli olan bilgiler aktarıldı.
Eğitim seminerinin sonuncu günü Mersin-Mezitli ek binada yapılan toplantıya katılan Bölge Müdürü Kenan Akduman; Eğitimlerin önemli olduğunu belirterek kurumun en değerli araçlarını teslim edecek kadar operatörlere güvenildiğini ve yapılan işin önemini ifade etti. 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da iş makineleri performansları bağlamında 28 Bölge Müdürlüğü içerisinde birinci olunması nedeniyle tüm operatörlerin gösterdikleri gayretlerden dolayı teşekkür etti. 2022 yılında da aynı performansı göstermelerini isteyerek kazasız bir yıl olmasını diledi.
2021 yılı içerisinde en çok çalışma yapan dozer, greyder, büyük ve mini ekskavatör operatörlerine ‘Teşekkür Belgesi’ verildi.